דווקא עכשיו – הצטרפו אלינו!

גם אתם יכולים להציל את העולם מהבית – ואנחנו ננצח בשבילכם

לא משנה אם אתם בעבודה, בבית או עם הילדים – אנחנו נמשיך להיאבק בשבילכם על עולם טוב יותר.

 

במשך עשרות שנים אנחנו בגרינפיס נאבקים למען כדור הארץ בחזיתות רבות: עצירת תאגידים מזהמים, מיגור משבר האקלים, חשיפת הרס יערות העד, מעקב אחר אוזלת היד של הרשויות בטיפול בזיהום אוויר, תיעוד זיהום הפלסטיק באוקיינוסים ועמידה נחרצת מול תוכניות הרסניות של תעשיות הגז הפחם והנפט. 

 

הצלחת המאבקים תלויה בתמיכה שלנו, בתמיכה שלכם. מדובר במאבק גלובאלי שזקוק לתמיכה חוצה גבולות ויבשות ותאפשר את קיומנו בישראל ובעולם.

אנחנו – כארגון גלובאלי – מרימים את הכפפה.
גרינפיס אוסף תומכים מכל רחבי העולם בשביל להיאבק למען אלו שאין להם קול.


גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח המתבסס אך ורק על אנשים פרטיים ואכפתיים – ממש כמוך. תרומה לגרינפיס היא תרומה לעתיד, לבריאות ולאיכות החיים של כולנו.

מה נעשה עם תרומתך?

ב-2 שקלים ליום נוכל לקדם מחקרים מדעיים, לתכנן מאבקים אסטרטגים, לקיים קשרי ממשל, לייצר נקודות לחץ, להעמיק את הידע הציבורי על ידי יצירת תוכן רלוונטי ומעניין, נגדיל את החשיפה התקשורתית וכמובן – ננצח מאבקים למען היערות, הימים, האקלים, המגוון הביולוגי, כדור הארץ ודורות העתיד.

 

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

1
1
1

גם בימים אלו, אנחנו חייבים להמשיך לעמוד על המשמר: לדאוג שבעלי אינטרסים צרים לא יקדמו תוכניות הרסניות מתחת לרדאר ומבלי שהציבור יודע או יכול להתנגד; להעביר מידע שימושי כדי לשמור על הסביבה גם בעת הנוכחית; ולחזק את רוח התקווה והערבות ההדדית שמתגלית בימים אלה וכל כך חיונית כדי לשמור על כדור הארץ.

מדיניות פרטיות | תקנון | יצירת קשר

דילוג לתוכן