דווקא עכשיו:
תמכו במאבק לעצירת אסון הנפט באזור ים המלח!

ניצול קיצוני של משאבי הטבע הוביל לכך שפלא העולם הייחודי הולך ונעלם.

אזור ים המלח הוא אחד מפלאי הטבע הייחודים עלי אדמות ופנינת טבע ייחודית בישראל. אלא שכבר עשרות שנים שהוא קורבן לפעילות תעשייתית אגרסיבית, פוגענית ומסוכנת בניצוח ״כימיקלים לישראל״, התאגיד בבעלות משפחת עופר.

לאורך השנים ממשלות ישראל נתנו יד חופשית לתאגידים לנצל את משאבי הטבע הציבוריים של אזור ים המלח ולגרוף לכיסם רווחי ענק תוך הפקרות סביבתית מוחלטת.

אזור ים המלח, המוכה גם כך מתהליך יובש מתמשך בעקבות משבר האקלים וייבוש אקטיבי של תאגיד כי״ל, ניצב כעת בפני סכנת חורבן חדש, אם תאושר תוכנית חברת רא"ם להפקת נפט מפצלי שמן בשיטה הרסנית ומיושנת באתר רותם.

כריית פצלי שמן ברותם תרעיל את האוויר ואת הקרקע של האזור. ניצול דלק כה מזהם יחזיר את ישראל עשרות שנים אחורה בזמן שהעולם נאבק במשבר האקלים ועובר לאנרגיה מתחדשת.

הצלחת המאבקים תלויה בתמיכה שלנו, בתמיכה שלכם.


גרינפיס אוסף תומכים מכל רחבי העולם בשביל להיאבק למען אלו שאין להם קול.


גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח המקבל תרומות מאנשים פרטיים, ממש כמוך, המהווים חלק מהלובי הציבורי שאנו מובילים למען כדור הארץ ולמען עתיד הילדים שלנו.
התרומה שלך מממנת מחקרים ופעולות אקטיביסטיות שאנו מבצעים באופן שוטף על מנת לשמור על הבריאות והקיום של בני אדם ובעלי חיים כאחד.

מה נעשה עם תרומתך?

ב-2 שקלים ליום נוכל לקדם מחקרים מדעיים, לתכנן מאבקים אסטרטגים, לקיים קשרי ממשל, לייצר נקודות לחץ, להעמיק את הידע הציבורי על ידי יצירת תוכן רלוונטי ומעניין, נגדיל את החשיפה התקשורתית וכמובן – נשמור על ים המלח למען הדורות הבאים.

 

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

65
85
100

דילוג לתוכן