עוזרים למפונים בביגוד איכותי יד 2, מפחיתים את זיהום כדור הארץ

תעשיית הביגוד מהווה עבור רובנו סוג של מפלט, נחמה וכיף. 

עם זאת, אסור לנו לשכוח: מודל האופנה המהירה מתבסס על ייצור יתר, על צמצום עלויות על חשבון הסביבה וזכויות אדם, אשר נרמסות בתנאי העסקה בזויים, ועל דחיפה אגרסיבית לצריכת יתר של בגדים באיכות ירודה, הנלבשים פעמים ספורות ולאחר מכן ממשיכים לזהם במדינות עולם שלישי.

עכשיו, יש לנו הזדמנות לעשות יחד מעשה חברתי טוב, להנגיש ביגוד איכותי ללא עלות וגם – לשמור על כדור הארץ!!

אנחנו מפעילים, החל מפרוץ המלחמה, באוקטובר 2023, פרויקט ״פופ אפ״ בגדי חורף למפוני העוטף והצפון, הכולל בגדים איכותיים (!) יד שנייה, שאנו מביאים ממש עד לפתח משכנם הזמני. 

בזמן שהמפונים חווים תחושה של תלישות, אובדן שליטה ועצב עמוק, אנחנו באים לשמח, לכבד ולהעניק חוויה חיובית וחלופית.

במשך מספר שעות מוזמנים המפונים, ילדים, א.נשים ומבוגרים, לטייל בין הקולבים, לבחור בגדים, למדוד אותם בתאי ההלבשה וגם ליהנות מדוכני טיפוח אישי: עיצוב שיער, סטיילינג, מריחת לק, איפור ועוד. זאת, בצד פעילויות אקולוגיות שונות ומהנות לכל המשפחה.

מקדמים אופנה חברתית ומקיימת, מורידים את המס המיותר

אנחנו קוראים לך לתמוך בפרויקט חשוב זה, ולדרוש יחד איתנו מרשות המיסים, שתעניק לבגדי יד 2 את ההקלות במע"מ, אשר חלות כבר היום על מוצרי יד 2 אחרים (רכבים, דירות, חפצי אומנות, רהיטים ועוד). 

איך אפשר לעזור?

הצטרפו אלינו! גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח, המקבל תרומות מאנשים פרטיים, ממש כמוך, המהווים חלק מהלובי הציבורי שאנו מובילים למען כדור הארץ ולמען עתיד הילדים שלנו.

הפחתת המע"מ על בגדי יד 2 תעודד את תעשיית האופנה החברתית והמקיימת ותקל על הכיס של כולנו.  אופנה יד 2 היא רווח מלא לכל הצדדים! אנחנו, כלקוחות, מקבלים בגדים איכותיים ויפים במחירים נמוכים, והטבע והאקלים שלנו מרוויחים מהפחתת זיהום, הכרוך בייצור בגדים והפחתת מכת פסולת הטקסטיל העולמית.

למה חשוב שתתרום לנו תרומה חודשית?

תרומה קבועה, שניתן להסתמך עליה, ושהופכת אותך לחבר בארגון, היא משמעותית מאוד לעשייה שלנו ומאפשרת לנו להמשיך ולהיאבק למען הסביבה, הטבע והבריאות של כולנו.
 

מה נעשה עם תרומתך?

התרומה תאפשר לנו להילחם למען הפחתת המס המיותר על בגדים יד 2 ותשמש לפעילויות גרינפיס למען הסביבה. 

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

50
100
250

דילוג לתוכן