דווקא עכשיו – הצטרפו אלינו להגנה על מעמקי הים!

גם אתם יכולים להציל את העולם מהבית – ואנחנו ננצח בשבילכם.

ועכשיו, לאחר שהשגנו ניצחון ענק ויש לנו אמנת אוקיינוסים שמשמעותה הפיכת 30% משטחי האוקיינוסים לשמורות ימיות עד שנת 2030 – אנחנו חייבים להמשיך ולהיאבק נגד תעשייה נצלנית של כרייה בעומק הים באזורים הלא מוגנים, לוודא שהאמנה נאכפת ושהחיים בים נמשכים – 

גם אתם יכולים להציל את העולם מהבית – ואנחנו נמשיך לנצח בשבילכם

בואו נעצור יחד את הכרייה בעומק הים עוד לפני שהיא מתחילה !!!

המים העמוקים באוקיינוסים ברחבי העולם, היו ונותרו מערכת אקולוגית עליה אנחנו יודעים מעט מאוד. למעשה, אנחנו יודעים יותר על פני הירח מאשר על עומק הים: בסביבת החיים המסתורית הזו, בה שוררת אפלה תמידית והמים דלים בחמצן, חיים אינספור מינים, אוצר ייחודי ובלתי ידוע של מגוון ביולוגי. מלבד זאת, מעמקי האוקיינוס הם מבעלי הברית החשובים ביותר שלנו כנגד משבר האקלים. אולם האוקיינוסים מצויים כעת תחת איום חדש – כרייה בעומק הים. 

החדשות הטובות הן שאנחנו יכולים לעצור את התעשייה הזו לפני שיהיה מאוחר מדי, אבל אין לנו הרבה זמן.

חברות כרייה לוחצות על ממשלות לאפשר להן להיכנס למעמקי הים, אלפי קילומטרים מתחת לפני המים, לבזוז את קרקעית הים ולכרות מתכות. אם תעשייה זו תורשה להתחיל לפעול, מכונות עצומות ששוקלות יותר מלוויתן כחול, יורדו אל קרקעית הים כדי לנצל את המשאבים המצויים בעומקה של המערכת הימית השלווה.
דמיינו לכם – אילו רק יכולנו לחזור אחורה בזמן ולמנוע קטסטרופות סביבתיות ואקלימיות. זה בדיוק איפה שאנחנו עומדים עם כרייה בעומק הים. זוהי הזדמנות של פעם בדור: לעצור תעשייה נצלנית נוספת מלפגוע באוקיינוסים שלנו, בדיוק כפי שחברות הדלקים פגעו באקלים שלנו.
על ממשלות העולם להתנגד בכל תוקף לכרייה בעומק הים ולמנוע מחברות התעשייה להתחיל בפרויקטים הרסניים כדי להגן על המערכת הימית.

גרינפיס אוסף תומכים מכל רחבי העולם בשביל להיאבק למען אלו שאין להם קול.
האוקיינוסים שלנו תומכים בכל החיים על פני כדור הארץ – עכשיו הם זקוקים להגנה שלנו.

גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח המקבל תרומות מאנשים פרטיים, ממש כמוך, המהווים חלק מהלובי הציבורי שאנו מובילים למען כדור הארץ ולמען עתיד הילדים שלנו.
התרומה שלך מממנת מחקרים ופעולות אקטיביסטיות שאנו מבצעים באופן שוטף על מנת לשמור על הבריאות והקיום של בני אדם ובעלי חיים כאחד.

מה נעשה עם תרומתך?
ב-2 שקלים ליום נוכל לקדם מחקרים מדעיים, לתכנן מאבקים אסטרטגים, לקיים קשרי ממשל, לייצר נקודות לחץ, להעמיק את הידע הציבורי על ידי יצירת תוכן רלוונטי ומעניין, נגדיל את החשיפה התקשורתית וכמובן – ננצח מאבקים למען היערות, הימים, האקלים, המגוון הביולוגי, כדור הארץ ודורות העתיד.

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

50
100
250

דילוג לתוכן