הצטרפו אלינו למאבק נגד שקר הפלסטיק והבל המיחזור!

ויפה שעה אחת קודם.

לנקות שמורות טבע זה טוב, אבל זה לא יפתור את בעיית הפלסטיק

הפתרון שלנו, כן

לא משנה אם אתם בעבודה, בבית או עם הילדים – אנחנו נמשיך להיאבק בשבילכם על עולם נקי יותר.

התמיכה שלך תאפשר לנו לשלב ידיים יחד עם מדינות העולם המתקדמות ולמנוע מהאנושות לאבד את עצמה לדעת.

 

תעשיית הפלסטיק צפויה לשלש את עצמה עד 2060, למרות שכבר כיום משבר הפלסטיק נחשב כאחד מהסכנות הסביבתיות והבריאותיות הגדולות שיודעת החברה האנושית.

 

בזמן שהתאגידים הגדולים מנסים לשכנע אותנו שפלסטיק ניתן למחזר ולכן הוא לא כזה אסון, המיחזור הוא עלה תאנה, אשר מסתיר יער של פסולת: רק 9% מהפלסטיק ממוחזר והשאר מוטמן באדמה. 

פלסטיק בטבע

 

כמות בלתי נתפסת של פלסטיק מגיעה לטבע: למעשה, מידי דקה מגיעה לים משאית שלמה של פלסטיק. אם נמשיך ככה, בעוד 25 שנה יהיה יותר פלסטיק מדגים בים..

 

חייבים לעצור את טירוף הפלסטיק המזהם ולשים סוף לעידן הפלסטיק

עכשיו, לפני שהנכדים שלנו ישכשכו (באמת) בים של פלסטיק

ילד שוחה ומוקף בפלסטיק

 

הפלסטיק עוטף וחונק אותנו מכל כיוון: במארזי הירקות שאנו קונים בסופר, בבגדים שאנו לובשים לגופנו, במנות שאנו מזמינים במסעדה, במכשירים הביתיים, ברחצה בים. אנחנו נושמים ואוכלים חלקיקי פלסטיק, הם נכנסים לתוכנו. מחקרים עדכניים מצאו חלקיקי פלסטיק אפילו בתוך השלייה של עוברים בבטן אימם.

ועוד לא אמרנו מילה על בעלי החיים שטועים לחשוב שהוא מזון ועל הדרך נחנקים למוות.

Chris Jordan CC2.0

 

אבל, זה עדיין לא מאוחר מדי ובהחלט יש מה לעשות: 

 

ממש בימים אלה, אנו מקדמים אמנת פלסטיק בינלאומית שאפתנית, שתחייב את העולם לפתור את בעיית הפלסטיק מהשורש. 170 מדינות ברחבי העולם כבר החלו בתהליך יצירת האמנה, אך תאגידי הנפט והחברות הגדולות מפעילות לחצים על מנת שהאמנה תהיה חלשה ובלתי מחייבת.

המשפיען ״אוהד הנווד״ אוחז בבאנר הקורא לאמנת פלסטיק חזקה עכשיו!

זה הזמן שלך להצטרף אלינו למאבק למען עולם נקי, בריא ויפה יותר

מה נעשה עם תרומתך?


תרומתך בגובה 2 ש"ח ליום בלבד, תאפשר לנו להמשיך להוביל את הגמילה מפלסטיק: תחקירים על נזקי הפלסטיק ועל פתרונות כוזבים, עידוד חלופות רב פעמיות, קידום חקיקה ישראלית שאפתנית ואמנה בינלאומית לוחמנית, הפעלת לחץ על הממשלה ועל התאגידים, הגשת תביעות משפטיות. 

 

הצלחת המאבק בבעלי הכוח והשלטון תלויה בתמיכה שלך. כמו שקידמנו חוק, שפוטר התקנת גגות סולאריים מתשלומי מיסים ורישום כעסק, גרמנו להפסקת השימוש בעצי איפאה נדירים לחיפוי על ידי שורה של עיריות, קידמנו תוכנית לסגירת תחנות כוח פחמיות מזהמות, הגשנו תביעת אקלים ראשונה בישראל, נאבקנו ביבוא בשר בקר הגדל על אדמות יער האמזונס, הצלחנו לכונן אמנת אוקיינוסים בינלאומית להגנה על החיים במעמקים, ואנו מובילים כעת מאבק נגד תאגידים מזהמים באזור ים המלח – כך גם כאן, נצליח לכונן אמנת פלסטיק מחייבת, בעזרת הלובי הציבורי שלנו, בעזרת אנשים כמוך. 

 

עכשיו זה הזמן שלך להצטרף אלינו!

 

גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח המקבל תרומות מאנשים פרטיים, ממש כמוך, אשר פועלים ביחד למען כדור הארץ ולמען עתיד הילדים שלנו.

התרומה שלך מממנת מחקרים ופעולות אקטיביסטיות שאנו מבצעים באופן שוטף על מנת לשמור על הבריאות והקיום של בני אדם ובעלי חיים כאחד.

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

אנו מופיעים בגיידסטאר ובעלי תו תקן של ארגון מידות.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

50
100
250

גם בימים אלו, אנחנו חייבים להמשיך לעמוד על המשמר: לדאוג שבעלי אינטרסים צרים לא יקדמו תוכניות הרסניות מתחת לרדאר ומבלי שהציבור יודע או יכול להתנגד; להעביר מידע שימושי כדי לשמור על הסביבה גם בעת הנוכחית; ולחזק את רוח התקווה והערבות ההדדית שמתגלית בימים אלה וכל כך חיונית כדי לשמור על כדור הארץ.

מדיניות פרטיות | תקנון | יצירת קשר

דילוג לתוכן