דווקא עכשיו: הצטרפו כעת והגנו על האמזונס!

לא משנה אם אתם בעבודה, בבית או עם הילדים – אנחנו נמשיך להיאבק בשבילכם על עולם טוב יותר.

תאגיד שופרסל מקיים קשרי מסחר עם חברות ששורפות וכורתות את יער האמזונס ומסרב לנתק את שרשרת האספקה עם אותן חברות.

יש לך הזדמנות מיוחדת במינה להצטרף לגרינפיס ולתמוך בהגנה על יערות הגשם, ביתם של היגוארים, העצלנים, ואלפי מינים, אשר נכרת, נשרף ונחרב עבור שטחים לגידול בשר. מספרם של העצלן הגמדי באמזונס ירד לכדי 79 בלבד ושטחי המחיה שלהם הולכים ומצטמצמים בגלל בירוא יערות ונמצאים בסכנת הכחדה חמורה.

אסור לתמוך בתעשיית הרס היערות!

אם בעלי החיים המיוחדים הללו ועתיד האנושות חשובים לך, הצטרפות לגרינפיס תסייע לנו במאבק להציל אותם.


גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח המקבל תרומות מאנשים פרטיים, ממש כמוך, המהווים חלק מהלובי הציבורי שאנו מובילים למען כדור הארץ ולמען עתיד הילדים שלנו.
התרומה שלך מממנת מחקרים ופעולות אקטיביסטיות שאנו מבצעים באופן שוטף על מנת לשמור על הבריאות והקיום של בני אדם ובעלי חיים כאחד.

מה נעשה עם תרומתך?

ב-2 שקלים ליום נוכל לקדם מחקרים מדעיים, לתכנן מאבקים אסטרטגים, לקיים קשרי ממשל, לייצר נקודות לחץ, להעמיק את הידע הציבורי על ידי יצירת תוכן רלוונטי ומעניין, נגדיל את החשיפה התקשורתית וכמובן – ננצח מאבקים למען היערות, הימים, האקלים, המגוון הביולוגי, כדור הארץ ודורות העתיד.

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

65
85
100

גם בימים אלו, אנחנו חייבים להמשיך לעמוד על המשמר: לדאוג שבעלי אינטרסים צרים לא יקדמו תוכניות הרסניות מתחת לרדאר ומבלי שהציבור יודע או יכול להתנגד; להעביר מידע שימושי כדי לשמור על הסביבה גם בעת הנוכחית; ולחזק את רוח התקווה והערבות ההדדית שמתגלית בימים אלה וכל כך חיונית כדי לשמור על כדור הארץ.

מדיניות פרטיות | תקנון | יצירת קשר

דילוג לתוכן